Ovaj mjesec: 1925

Akcija ŽUGI VOLONTERI

Zar ne bi bilo lijepo ove godine usrećiti one koji nemaju sve što požele? One koji nemaju obitelj da im to priušti? Zato su ŽUGI Volonteri odlučili organizirati akciju prikupljanja poklona za djecu Dječjeg doma sv. Ane iz Vinkovaca. U tom domu za nezbrinutu djecu ima puno djece kojima bi dar za Božić stavio veliki osmjeh na lice! Želimo prikupiti što više stvari i za njih pripremiti poklone. Želimo da se u ovu akciju uključe svi: učenici, profesori i svo drugo osoblje naše škole! Ako svatko od vas donese makar jednu stvar mi bi prikupili dovoljno za poklon za svakoga od njih.

Stvari koje su im potrebne:
-igračke
-knjige
-odjeća ( za toplije dane bilo bi lijepo da imaju kapu, šal ili rukavice)
-šminka
-kozmetika ( za oba spola)
-slatkiši
- ili bilo što drugo što vam padne na pamet

Znamo da će puno vas pored ovoga samo proći, „baciti oko“ , ali tko od vas ne voli poklone. Svi ih vole! Tako ih vole i ta djeca, a njima možda darovi znače i više nego vama jer ih oni ne dobivaju često. Molimo vas, uključite se u ovu akciju, odvojiti nekoliko kuna za bar jednu stvar nije puno. Nakon što se pokloni skupe mi ćemo ih osobno odvesti u dječji dom. Sve stvari moći ćete predati nekome od članova ŽUGI Volontera ili u označenu kutiju kod spremačica. Tamo će vas čekati i papir na koji MORATE napisati što ste donijeli kako bi imali pregled svih stvari! Tamo će vas čekati i čestitka na koju se možete potpisati i koju ćemo uručiti djeci.
Potrudimo se zajedno, učinimo dobro djelo, uljepšajmo Božić sebi i drugima!
Darove ćemo prikupljati do 15.12.

objavio: Goran Knez   datum: 7. 12. 2016.