Autor: Goran Knez, 8. 9. 2017.

Svim učenicima su poslani pristupni podaci za stranicu rasporeda i aplikaciju EduPage na webmail.skole.hr.  Više pročitajte u sadržaju obavijesti.

Nikolina Mikić, Andrea Serezlija i Marija Nekić su tek dodane u sustav pa neka se jave profesorici Perić i preuzmu CARNet HUSO podatke.

Moguće da je sustav poruku dodao u neželjenu poštu (SPAM).

Sve izmjene u rasporedu i organizirane zamjene bit će vam automatski poslane na mail. Ako neki mail češće provjeravate od ovoga @skole.hr, u postavkama webmail.skole.hr podesite prosljeđivanje sve pošte na željenu adresu.

Također, možete preuzeti i aplikaciju EduPage na svoje pametne mobitele, ako ih posjedujete, i prijaviti se s primljenim korisničkim podacima te putem mobitela pratiti obavijesti vezane za raspored. Aplikacija nudi i niz drugih mogućnosti.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Gimnazija Županja / Veliki kraj 42, HR-32270 Županja / www.gimnazija-zupanja.skole.hr / ured@gimnazija-zupanja.skole.hr