RODITELJSKI SASTANAK RODITELJA UČENIKA TREĆIH RAZREDA

Autor: Goran Knez, 15. 1. 2018.

Roditeljski sastanak na kojem će biti predstavljene tri ponude agencija:

1. ALGA, Zagreb
  2. ASTRALIS, Slavonski Brod
  3. VB TOURS, Slavonski Brod

i na kojem će se provesti glasovanje za konačan odabir agencije koja će realizirati maturalno putovanje za učenike trećih razreda školske 2017./2018. godine održat će se u

petak 19. siječnja 2018. godine u 17:00h u amfitetaru Gimnazije Županja.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Gimnazija Županja / Veliki kraj 42, HR-32270 Županja / www.gimnazija-zupanja.skole.hr / ured@gimnazija-zupanja.skole.hr