OBAVIJEST UČENICIMA

Autor: Administrator , 29. 12. 2017.

PRIPREME ZA MATURU IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.A i 4.B

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.B

Verica Sabljić, prof.

PRIPREME ZA ISPITE DRŽAVNE MATURE IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.C I 4.D RAZREDA ODRŽAVAT ĆE SE OD 8. DO 12. SIJEČNJA 2018. OD 8:30h.

Goran Knez

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.A I 1.C RAZREDA

Jadranka Didović, prof.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

Gimnazija Županja / Veliki kraj 42, HR-32270 Županja / www.gimnazija-zupanja.skole.hr / ured@gimnazija-zupanja.skole.hr