OBAVIJEST UČENICIMA

Autor: Administrator , 31. 12. 2018.

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE   1.A, 3.A i 3.B

8. siječnja 2019. od 9:00 sati.

Verica Sabljić, prof.

PRIPREME ZA ISPITE DRŽAVNE MATURE IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE ČETVRTIH RAZREDA

8. siječnja 2019. od 9:00 sati

Jadranka Didović, prof.

IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI IZ RAČUNALNOG PROGRAMIRANJA U SKLOPU PROJEKTA "Učenjem do Posla" ZA PRIJAVLJENE UČENIKE (OSIM MATURANATA)

7. - 11. siječnja 2019. od 9:00 - 10:30 sati

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE   1.B, 1.C, 1.D

od 7. - 11. siječnja 2019. od 10:30 sati.

Goran Knez, prof.

21.12.2018. 12:24
Potpisan Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla
U četvrtak, 20. prosinca 2018. godine potpisan je Sporazum o suradnji između CARNET-a i Inovacijskog centra Nikola Tesla (ICENT).

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Gimnazija Županja / Veliki kraj 42, HR-32270 Županja / www.gimnazija-zupanja.skole.hr / ured@gimnazija-zupanja.skole.hr