OBAVIJEST UČENICIMA

Autor: Administrator , 29. 12. 2017.

PRIPREME ZA MATURU IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.A i 4.B

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.B

Verica Sabljić, prof.

PRIPREME ZA ISPITE DRŽAVNE MATURE IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 4.C I 4.D RAZREDA ODRŽAVAT ĆE SE OD 8. DO 12. SIJEČNJA 2018. OD 8:30h.

Goran Knez

DOPUNSKA NASTAVA IZ MATEMATIKE ZA UČENIKE 1.A I 1.C RAZREDA

Jadranka Didović, prof.

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Gimnazija Županja / Veliki kraj 42, HR-32270 Županja / www.gimnazija-zupanja.skole.hr / ured@gimnazija-zupanja.skole.hr